Naxçıvana səyahət edən sərnişinlərin NƏZƏRİNƏNaxçıvana səyahət edən sərnişinlərin NƏZƏRİNƏ
AZAL Bakı-Naxçıvan-Bakı reysinin sərnişinlərini aviabilet alarkən məlumatların düzgünlüyünü təmin etməyə çağırır.
"Bakı-Naxçıvan-Bakı marşrutu üzrə səyahət etməyi planlaşdıran sərnişinlər aviabilet alarkən şəxsiyyət vəsiqəsinin və ya pasportun əslini təqdim etməlidirlər. Bu, sərnişinlər haqqında məlumatların düzgünlüyünün və etibarlılığının təmin edilməsi, habelə onların hüquq və mənafelərinin müdafiəsi məqsədinə xidmət edir.
Bundan əlavə, AZAL sərnişinlərə kassalarında yarana biləcək növbələrin qarşısını almaq məqsədilə biletləri aviaşirkətin www.azal.az rəsmi saytından onlayn almağı tövsiyə edir. Bu, həmçinin hər bir səyahətçinin vaxtına qənaət etməsinə kömək edəcək.
AZAL-ın rəsmi saytından Bakı-Naxçıvan-Bakı marşrutu üzrə aviabiletlərin əldə edilməsi ilə bağlı əlavə məlumatı: . linkinə daxil olmaqla əldə etmək olar.
Sual yarandığı təqdirdə sərnişinlər [email protected] elektron ünvanı və ya +994(55) 204 65 54 "WhatsApp" nömrəsi vasitəsilə Çağrı Mərkəzinə müraciət edə bilərlər", - deyə məlumatda qeyd olunub. / oxu.az
Tarix: 12 Sep 2023 | Baxılıb: 1390
masinlar xidmetler dubay turlari turlar azerbaycan ucuz turlar oguz turu baki istanbul turlari viza qiymetleri umre ziyareti tezbazar.az ev elanlari quşadası cinar