Polşada olan Azərbaycan vətəndaşlarının NƏZƏRİNƏ
Polşada olan Azərbaycan vətəndaşlarının NƏZƏRİNƏPolşada olan Azərbaycan vətəndaşlarının NƏZƏRİNƏ
Azərbaycanın Polşadakı səfirliyi bu ölkədən vətənə təxliyyə olunmaq niyyətində olan həmvətənlərimizə müraciət edib.
Oxu.Az-ın məlumatına görə, səfirlik həmin şəxslərə AZAL-ın Varşava-Bakı istiqaməti üzrə həyata keçiriləcək ödənişli təxliyə reysi ilə bağlı aşağıdakı məlumatları təqdim edib:
1) Xahiş edirik, müraciətiniz əsasında sizə göndərilmiş elektron linklər üzrə ödənişi həyata keçirib-keçirmədyinizi 20.05.2020-ci il saat 18:00-a qədər bildirəsiniz.
2) AZAL-ın təşkil etdiyi təxliyə reysi 21.05.2020-ci il tarixdə gündüz saat 12:00-da Varşava Şopen hava limanında A terminalında E bölməsindən həyata keçiriləcək.
2) Nəzərə alaraq ki, bu xüsusi reysdir, bilet üçün ödəniş etmiş sərnişinlərdən hava limanında uçuşdan üç saat öncə saat 09:00-da olmağınız xahiş edilir. Bu müddət ərzində təyyarəyə qeydiyyatdan keçməyiniz üçün zəruri prosedurlar həyata keçiriləcək. Xahiş edirik, gecikməyin!
Tarix: 20 May 2020 | Baxılıb: 658
masinlar xidmetler ucuz turlar shamaxi turlari turkiye turlari tur paketler 2026 maralgol turu dubaya tur viza desteyi tezbazar.az ev elanlari tayota