AZAL Bakıdan Trabzon şəhərinə reyslər açır - UCUZ QİYMƏT
AZAL Bakıdan Trabzon şəhərinə reyslər açır - UCUZ QİYMƏTAZAL QSC-nin tərkibinə daxil olan "Buta Airways" aviaşirkəti Bakıdan yeni marşrut açır. Mayın 4-dən etibarən aviaşirkət Bakı-Trabzon-Bakı istiqamətində uçuşlar həyata keçirəcək.
FED.az xəbər verir ki, uçuşlar həftədə iki dəfə, cümə axşamı və bazar günlərinə planlaşdırılır. Qiymətlət bir tərəfə 150-204 manatdan başlayır.
Qara dəniz sahilində yerləşən Trabzon şəhəri zəngin mədəniyyəti və maraqlı tarixi ilə məşhurdur. Trabzonda çimərlik mövsümü maydan oktyabr ayınadək davam edir.
"Buta Airways"in bütün planlaşdırılmış reyslərinə aviabiletləri aviaşirkətin rəsmi internet saytından və ya mobil tətbiqi vasitəsilə əldə etmək mümkündür.
Tarix: 7 Mar 2023 | Baxılıb: 774
masinlar xidmetler turlar azerbaycan endirimli turlar tur paketler kapadokya dubai turlari 2026 vyana turu avropa turu tezbazar.az ev elanlari qəbələ turu kabuleti