Tarix: 2 Oct 2023 | Baxılıb: 1424
Daha 3 ölkənin aviaşirkəti Bakıya - UÇUŞLARA BAŞLAYACAQ
Yaxın zamanda "IndiGo" (Hindistan), "Aegean Airlines" (Yunanıstan) və "Air Arabia Abu-Dhabi" (BƏƏ) aviaşirkətləri də Bakıya uçuşlar həyata keçirilməyə başlayacaq. Gürcüstana gedən hər Azərbayca
Peruda "Buludlar arasında şəhər" turistlərin üzünə bağlandı - FOTO
Peruda "Buludlar arasında şəhər" turistlərin üzünə bağlandı - FOTO. İnklərin qədim şəhərinin bir hissəsi turistlərin üzünə bağlanıb və bu həmişəlik ola bilər. Bu barədə Perunun Kusko əyalətinin Mədəniyyət Departament
Venesiyaya giriş ödənişli olacaq
Venesiyaya giriş ödənişli olacaq. İtaliyanın Venesiya şəhərinin bələdiyyəsi turistlərin maksimum çoxluq təşkil etdiyi dövrlərdə şəhərə girişin ödənişli olmasına qərar verib. Bu qərara səbəb şəhərin kütləvi turizmin mənf
"Azərbaycan 2024-cü ildə ölkəyə turist axının 20% artımını gözləyir"
2023-cü ilin yekunları üzrə Azərbaycana turist axını 2 milyon nəfərədək əşkil edəcək, 2024-cü ildə 20% arta bilər. xəbər verir ki, bu barədə  Dövlət Turizm Agentliyinin sədrinin müşaviri Kənan Quluzadə məlumat verib. "Əgə
AZAL Turizm işçiləri günü münasibətilə böyük endirim elan edib
AZAL Turizm işçiləri günü münasibətilə böyük endirim elan edib. "Azərbaycan Hava Yolları" QSC (AZAL) sabah ölkədə qeyd olunacaq Turizm işçiləri günü münasibətilə yeni aksiyaya start verib. AZAL-dan verilən məlumat
Azərbaycan və İsrail arasında Turizm üzrə İşçi Qrupu yaradılır
Azərbaycan və İsrail arasında Turizm üzrə İşçi Qrupu yaradılır. Noyabrın 19-23-də Bakıda Azərbaycan və İsrailin turizm sektoru üzrə rəsmi şəxslərinin görüşü keçiriləcək. "Report"un əldə etdiyi məlumata görə, görüşü
Ərəblər Azərbaycana niyə az gəlirlər?
Ərəblər Azərbaycana niyə az gəlirlər?. Bu il Azərbaycana gələn ümumi turistlərin sayı 37 faiz artıb, xüsusilə Avropa ölkələrindən gələnlərin sayında artım müşahidə olunub. Ancaq ərəb ölkələrindən gələnlərin sayında azalm
Naxçıvana səyahət edən sərnişinlərin NƏZƏRİNƏ
Naxçıvana səyahət edən sərnişinlərin NƏZƏRİNƏ. AZAL Bakı-Naxçıvan-Bakı reysinin sərnişinlərini aviabilet alarkən məlumatların düzgünlüyünü təmin etməyə çağırır. Bu barədə "Azərbaycan Hava Yolları" QSC-nin Mətbua
AZAL Türkiyədə təhsil alan tələbələrə güzəşt edəcək
AZAL Türkiyədə təhsil alan tələbələrə güzəşt edəcək. "Azərbaycan Hava Yolları" QSC (AZAL) Türkiyədə ali təhsil alan Azərbaycan vətəndaşları üçün xüsusi güzəştli tariflər təklif edəcək. Bu barədə "Azərbayca
masinlar xidmetler turlar azerbaycan qebele turlari dubay turlari kiyev yeni il milan turu sahdag turlari bali turu tezbazar.az ev elanlari xezri istirahet merkezi qiymet 4neferliy ağdam