ATAA: "Müxtəlif hava yollarının Azərbaycan turizm şirkətlərinə qarşı cərimələri silinib". "Azərbaycan Turizm Agentlikləri Assosiasiyası (ATAA) üzvlərindən 41 min manata yaxın vəsait toplayıb". "Report"
Bakı hava limanı Yunanıstanın "Aegean Airlines" aviaşirkətinin ilk reysini qarşılayıb - FO
Bakı hava limanı Yunanıstanın "Aegean Airlines" aviaşirkətinin ilk reysini qarşılayıb - FOTO. Sentyabrın 30-dan etibarən "Aegean Airlines" Afinadan Heydər Əliyev Beynəlxalq Aeroportuna müntəzəm reyslə
"AZAL karyera günü" gələcək mütəxəssislər üçün yeni imkanlar açıb - FOTO
"AZAL karyera günü" gələcək mütəxəssislər üçün yeni imkanlar açıb - FOTO. Azərbaycanın milli aviadaşıyıcısı (AZAL) mülki aviasiyada iş perspektivləri haqqında daha çox məlumat təqdim etmək üçün ilk dəfə olaraq "AZA
AZAL oktyabr ayından Bakıdan Minskə reyslər açır
AZAL oktyabr ayından Bakıdan Minskə reyslər açır. Azərbaycanın milli aviadaşıyıcısı (AZAL) Bakıdan Belarusun paytaxtı Minskə müntəzəm reyslər açır. AZAL-dan verilən məlumata görə, Bakı-Minsk-Bakı marşrutu üzrə ilk reysi
masinlar xidmetler sheki turlari endirimli turlar turlar azerbaycan praqa turlari batumi turlari rayon turlari roma turu tezbazar.az ev elanlari kipr turu türkiye turu