Azərbaycandan Rusiya və Ukraynaya sərnişin qatarlarının hərəkəti dayandırılır
Azərbaycandan Rusiya və Ukraynaya sərnişin qatarlarının hərəkəti dayandırılırAzərbaycandan RusiyaUkraynaya sərnişin qatarlarının hərəkəti dayandırılır
Koronavirus infeksiyasının yayılmasının qarşısının alınması məqsədilə hökumət başçılarının qarşılıqlı razılığına əsasən, Azərbaycan və Rusiya vətəndaşlarının qarşılıqlı səfərlərinin 2020-ci il 18 mart saat 00:00-dan etibarən müvəqqəti olaraq dayandırılması barədə qərar qəbul edilib.
"Azərbaycan Dəmir Yolları" QSC-dən (ADY) verilən məlumata görə, bununla əlaqədar martın 21-dən Bakı-Kiyev-Bakı sərnişin qatarının və martın 26-dan Bakı-Moskva-Bakı və Bakı-Rostov-Bakı sərnişin qatarlarının hərəkəti xüsusi göstərişədək müvəqqəti olaraq dayandırılır.
"Nəzərinizə çatdırırıq ki, Bakı-Rostov sərnişin qatarı Bakıdan axırıncı dəfə martın 22-də saat 03:25-də yola düşəcək. Bu qatara yalnız Rusiya vətəndaşlarına bilet satılır", - deyə, ADY-dən bildirilib. /oxu.az
Tarix: 19 Mar 2020 | Baxılıb: 662
masinlar xidmetler tur paketler turkiye turlari turlar 2026 sahdag turlari aviabiletler meshed ziyareti abu dhabi turu tezbazar.az ev elanlari batumi trabzon zakatala