Bakı-Naxçıvan reyslərinə bilet satışı yeni üsulla həyata keçiriləcək
Bakı-Naxçıvan reyslərinə bilet satışı yeni üsulla həyata keçiriləcəkBakı-Naxçıvan reyslərinə bilet satışı yeni üsulla həyata keçiriləcək
Bu gündən etibarən AZAL-ın Bakı-Naxçıvan marşrutu üzrə reyslərinə aviabilet satışı yeni üsulla həyata keçiriləcək.
Bu barədə qurumun məlumatında qeyd edilib.
Bildirilib ki, bu istiqamətdə uçuşlara tələbatın yüksək olduğunu və pandemiya dövründə uçuşların sayının məhdud olduğunu nəzərə alaraq, qeyd edilən marşrut üzrə aviabilet satışı növbəlilik prinsipi əsasında həyata keçiriləcək. Növbəyə aşağıdakı iki üsulla yazılmaq mümkündür:
- azal.az saytında
linki vasitəsilə onlayn formanı doldurmaqla;
- (+99470) 4374081 nömrəsinə "WhatsApp" vasitəsilə yazılı müraciət edərək.
Müraciət zamanı sərnişinlər mütləq qaydada şəxsiyyət vəsiqəsinin skan edilmiş surətini, həmçinin əlaqə nömrəsini göndərməlidirlər.
Naxçıvan istiqamətində reyslərə tələbatın çox yüksək olduğunu nəzərə alaraq, aviaşirkət nəzərinizə çatdırır ki, yaxın tarixlərdə qeyd edilən istiqamətdə uçuşlarda boş yerlər qalmayıb. /oxu.az
Tarix: 6 Aug 2020 | Baxılıb: 615
masinlar xidmetler tur paketler sheki turlari qebele turlari tbilisi turlari qrup turlari bakidan kiyev turu naftalan mualice tezbazar.az ev elanlari trabzon tur bakı turu