Novruz bayramını "Vogue Hotel Nabran"da daha möhtəşəm qeyd edin – SƏRFƏLİ QİYMƏTLƏR – FOTOLAR
Novruz bayramını Regionda yüksək səviyyəli xidməti ilə seçilən, ölkənin tanınmış otellərindən olan "Vogue Hotel Nabran" Novruz Bayramını qeyd edəcək müştərilər üçün maraqlı və yadda qalacaq əyləncəli proqramlar hazırlayıb.
Müştərilər "Vogue Hotel Nabran"a zəng etməklə sərfəli Novruz Bayramı təklifindən yararlana bilərlər.
Bayramla bağlı xüsusi təkliflərə daxildir:
2 gecə 3 günlük paketlər üzrə qiymətlər 300 – 600 aralığında dəyişir. Qiymətlərə 20 mart qala gecəsi, canlı musiqi, dj, əyləncə, SPA xidmətləri, martın 21-də səhər və axşam yeməkləri, musiqi, əyləncə, SPA xidmətləri daxildir.
Əlaqə nömrəsi: (050) 263 33 33
Qeyd edək ki, Bakıdan 180 km, dənizdən 1000 metr məsafədə yerləşən "Vogue Hotel Nabran" oteli 5 ulduzlu otellər kateqoriyasına daxildir.
Yüksək zövqlə inşa olunmuş otel 32 müxtəlif kateqoriyalı otaqlardan, 2 və 3 otaqlı 25 ədəd kotteclərdən ibarətdir.
Bundan əlavə burada qonaqların istifadəsi üçün qapalı və açıq restoran, uşaq əyləncə yerləri, üstü açıq hovuz, bilyard zalı, Vogue Siqar barı da qonaqların xidmətindədir.
Novruz bayramını Novruz bayramını Novruz bayramını Novruz bayramını Novruz bayramını Novruz bayramını Novruz bayramını Novruz bayramını Novruz bayramını Novruz bayramını / fed.az