AZAL Barselonaya reysləri bərpa edir
AZAL Barselonaya reysləri bərpa edirAZAL Barselonaya reysləri bərpa edir
Azərbaycanın milli aviadaşıyıcısı (AZAL) Barselonaya uçuşları bərpa edərək Bakıdan Avropaya marşrut şəbəkəsini genişləndirir.
AZAL-dan verilən məlumata görə, Bakı-Barselona-Bakı marşrutu üzrə ilk reys mayın 2-də həyata keçiriləcək.
Barselona İspaniyanın ikinci əhəmiyyətli şəhəri və Avropanın ən böyük turizm mərkəzlərindən biridir.  Barselona həm də mülayim iqlimi, dənizi və qum çimərlikləri ilə məşhur olan kurort şəhəridir.
Uçuşlar Heydər Əliyev Beynəlxalq Aeroportundan Barselonaya və əks istiqamətdə həftədə iki dəfə - çərşənbə axşamı və bazar günü yerinə yetirəcək.
Uçuş cədvəli ilə daha ətraflı aviaşirkətin rəsmi azal.az saytında tanış ola bilərsiniz. Biletləri, həmçinin AZAL mobil tətbiqi vasitəsilə əldə etmək mümkündür. / oxu.az
Tarix: 30 Jan 2023 | Baxılıb: 419
masinlar xidmetler endirimli turlar qebele turlari turlar azerbaycan arenda masinlar litva turu avtobus sifarisi naftalan mualice tezbazar.az ev elanlari ayliq icare vyana