Tarix: 27 Sep 2023 | Baxılıb: 1235
Mikayıl Cabbarov: "Turizmin inkişafı və iqtisadi səmərəliliyinin artırılması prioritet istiqamə
Mikayıl Cabbarov: "Turizmin inkişafı və iqtisadi səmərəliliyinin artırılması prioritet istiqamətdir" - FOTO. "Azərbaycanda turizm sektorunun inkişafı və iqtisadi səmərəliliyinin artırılması prioritet istiqamətlərdəndir"
Bakı hava limanı Yunanıstanın "Aegean Airlines" aviaşirkətinin ilk reysini qarşılayıb - FO
Bakı hava limanı Yunanıstanın "Aegean Airlines" aviaşirkətinin ilk reysini qarşılayıb - FOTO. Sentyabrın 30-dan etibarən "Aegean Airlines" Afinadan Heydər Əliyev Beynəlxalq Aeroportuna müntəzəm reyslə
Alimlərdən həyəcan təbili: Avropanın ən hündür zirvəsi iki metrdən çox kiçilib
Alimlərdən həyəcan təbili: Avropanın ən hündür zirvəsi iki metrdən çox kiçilib. Avropanın ən hündür zirvəsi hesab edilən Alp dağ silsiləsindəki Monblan son 10 ildə 2,2 metr kiçilib. Bu barədə Yuxarı Savoyya departamentini
AZAL Bakıdan Pekinə uçuşlara başlayır
AZAL Bakıdan Pekinə uçuşlara başlayır. AZAL dekabr ayının 19-dan Bakıdan Pekinə uçuşlara başlayır. Bu barədə "Azərbaycan Hava Yolları" QSC-nin Mətbuat Xidmətindən bildirilib. Qeyd olunub ki, Bakıdan Pekinə və ək
ATAA: "Aviabiletlərin qiyməti turist sayının artmasına böyük çətinliklər yaradır"
"Getmə turizminin inkişafına mənfi təsir edən amillərdən biri aviabiletlərin qiymətinin yüksək olmasıdır". Assosiasiyasının sədri - Aviabiletlərin Bahalığından Danışıb. xəbər verir ki, bunu Azərbaycan Turizm Agentliklər
"Xınalıq və Köç yolu" adlı yeni qoruq yaradıldı – SƏRƏNCAM
Prezident İlham Əliyev sentyabrın 4-də "Xınalıq və Köç yolu" Dövlət Tarix-Mədəniyyət və Etnoqrafiya Qoruğunun yaradılması haqqında Sərəncam imzalayıb. Azərbaycanda yeni milli park yaradılacaq - MÜSAHİBƏ. xəbər veri
AZAL Bakıdan Pekinə - UÇUŞLARA BAŞLAYIR
"Azərbaycan Hava Yolları" QSC (AZAL) Bakı-Pekin-Bakı marşrutu üzrə dekabrın 19-dan uçuşlara başlayır. AZAL Bakı-İstanbul reyslərində - ENDİRİMƏ BAŞLADI - QİYMƏTLƏR. Bu barədə Azərbaycanın milli aviadaşıyıcısın
Azərbaycan TDT turizmə məsul nazirlərinin səkkizinci toplantısında təmsil olunub
Azərbaycan TDT turizmə məsul nazirlərinin səkkizinci toplantısında təmsil olunub. Qazaxıstanın Türkistan şəhərində Türk Dövlətləri Təşkilatının (TDT) turizmə məsul nazirlərinin 8-ci toplantısı keçirilib. Dövlət Turizm Agentliyində
Azərbaycanda dəniz turizminin inkişafı nə vəd edir?
Azərbaycanda dəniz turizminin inkişafı nə vəd edir? . Dünyada inkişaf etmiş turizm növlərindən biri də dəniz (kruiz gəmiləri ilə səyahət) turizmidir. ABŞ, Böyük Britaniya, Norveç, İsveç, Danimarka, Finlandiya, İtaliya, Fransa
masinlar xidmetler turlar azerbaycan sheki turlari qebele turlari monteneqro turlari lavanda turu travel naftalan sanatoriya tezbazar.az ev elanlari rent a car lada niva icaresi