AZAL-dan xanimlara endirim - YENİ KAMPANİYA
AZAL-dan xanimlara endirim - YENİ KAMPANİYAAZAL 8 mart münasibətilə bir sıra istiqamətlər üzrə aviabiletlərə güzəşt elan edib
FED.az xəbər verir ki, 6 mart 2023-cü il, Bakı – 8 mart - Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə "Azərbaycan Hava Yolları" bəşəriyyətin zərif yarısının nümayəndələri üçün Bakıdan məşhur istiqamətlər üzrə aviabiletlərə 30% güzəşt elan edib.
Aviabiletləri martın 6-dan 8-dək aviaşirkətin 13 marşrutu (gediş-gəliş) üzrə güzəştlə əldə etmək mümkündür. Aksiya çərçivəsində aviabiletlər 28 mart-20 aprel 2023-cü il tarixləri arasında uçuşlara şamil edilir.
Belə ki, Bakıdan aşağıdakı şəhərlər üzrə uçuşlara 30% güzəşt tətbiq olunur: Milan, London, Praqa, Berlin, Dubay, İstanbul, Antalya, Moskva ("Domodedovo" və "Vnukovo" hava limanları), Sankt-Peterburq, Novosibirsk, Yekaterinburq, Astana, Almatı.
Sözügedən reyslərə aviabiletləri aviaşirkətin kassalarından və akkreditə olunmuş agentliklərindən, həmçinin elektron poçtu vasitəsilə çağrı mərkəzinə müraciət etməklə əldə etmək olar.
Qarşıdan gələn Beynəlxalq Qadınlar Günü münasibətilə AZAL bütün xanımları təbrik edir və onlara xoşbəxtlik, firavanlıq və gözəl əhval-ruhiyyə, həmçinin aviaşirkətlə maraqlı səyahətlər arzulayır!
Tarix: 6 Mar 2023 | Baxılıb: 768
masinlar xidmetler turlar azerbaycan turkiye turlari dubay turlari trabzon turu daxili ve xarici turlar rayon turlari qebele turlari 2026 tezbazar.az ev elanlari italiya turlari praga