AZAL-ın İsrailə gedən və ya qayıdan sərnişinləri biletləri cəriməsiz qaytara bilərlər. AZAL aviaşirkətinin İsrailə gedən və ya İsraildən gələn reyslərinin sərnişinlərinə cəriməsiz biletin qiymətini tam şəkildə geri qaytarmağ
Gürcüstanın törəmə şirkəti Tbilisidən Bakıya uçuşların sayını - ARTIRIB
Gürcüstanın "Geosky" aviaşirkətinin törəməsi olan "Georgian Wings" loukosteri Tbilisi-Bakı-Tbilisi istiqamətində uçuşların sayını həftədə beş dəfəyə çatdırıb. Gürcüstan turizmdən milyardlar qazanır – Bİ
Bu gündən Azərbaycana daha bir aşağıbüdcəli aviaşirkət uçuş həyata keçirəcək
Bu gündən Azərbaycana daha bir aşağıbüdcəli aviaşirkət uçuş həyata keçirəcək. Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin təşəbbüsü ilə Heydər Əliyev Beynəlxalq Aeroportuna uçuşlar həyata keçirən xarici aviaşirkətlərin sırasın
AZAL və turizm agentlikləri turizm və aviasiyanın inkişafını müzakirə ediblər - FOTO
AZAL və turizm agentlikləri turizm və aviasiyanın inkişafını müzakirə ediblər - FOTO. Sentyabrın 29-da "Ritz-Carlton" hotelində "Azərbaycan Hava Yolları" və ölkənin turizm agentliklərinin nümayəndələrin
"Azərbaycan 2024-cü ildə ölkəyə turist axının 20% artımını gözləyir"
2023-cü ilin yekunları üzrə Azərbaycana turist axını 2 milyon nəfərədək əşkil edəcək, 2024-cü ildə 20% arta bilər. xəbər verir ki, bu barədə  Dövlət Turizm Agentliyinin sədrinin müşaviri Kənan Quluzadə məlumat verib. "Əgə
"Xınalıq və Köç yolu" adlı yeni qoruq yaradıldı – SƏRƏNCAM
Prezident İlham Əliyev sentyabrın 4-də "Xınalıq və Köç yolu" Dövlət Tarix-Mədəniyyət və Etnoqrafiya Qoruğunun yaradılması haqqında Sərəncam imzalayıb. Azərbaycanda yeni milli park yaradılacaq - MÜSAHİBƏ. xəbər veri
Azərbaycan TDT turizmə məsul nazirlərinin səkkizinci toplantısında təmsil olunub
Azərbaycan TDT turizmə məsul nazirlərinin səkkizinci toplantısında təmsil olunub. Qazaxıstanın Türkistan şəhərində Türk Dövlətləri Təşkilatının (TDT) turizmə məsul nazirlərinin 8-ci toplantısı keçirilib. Dövlət Turizm Agentliyində
masinlar xidmetler sheki turlari shamaxi turlari turlar azerbaycan doha turu endirimli turlar 2026 tayland turu monteneqro turlari tezbazar.az ev elanlari nabran atlant turu ismayilli turu