"Azimut" şirkəti Moskvadan Azərbaycana - Uçuşlara Başlayır - BİLETİN QİYMƏTİ
Avqustun 3-dən etibarən "Azimut" aviaşirkəti Moskvadan ("Vnukovo") Gəncəyə (Azərbaycan) və geri istiqamətdə uçuşlara başlayır.
Eləcə də bax: Rusiya aviaşirkəti Moskvadan Gəncəyə reyslərin sayını - ARTIRIB
FED.az biznes və maliyyə xəbərləri portalı İnterfaks-Azərbaycan-a istinadən xəbər verir ki, bu barədə aviaşirkətin mətbuat xidməti bildirir.
Xəbər verildiyi kimi, mayın 30-dan "Azimut" aviaşirkəti Həştərxan-Bakı və geri istiqamətində reyslərə başlayıb. (İnterfaks-Azərbaycan)
FED.az bildirir ki, sözügedən şirkətlə Gəncədən Moskvaya uçuş üçün bilet qiyməti normalda bir tərəfə 92-93 min rubla başa gəlir. Bu - indiki məzənnələri nəzərə aldıqda 170-180 dollardır. Yəni bu reyslə gedib qayıtmaq ümumilikdə təqribən 330-350 dollara və ya 560-600 manata başa gələcək.
Tarix: 20 Jul 2022 | Baxılıb: 710
qiymeti masinlar xidmetler dubay turlari sheki turlari shamaxi turlari istanbul turlari istanbul turu baki turu olke daxili tur tezbazar.az ev elanlari tufandağ orange