"Wizz Air"in Azərbaycanın regionlarından Avropaya uçuşlara başlaya bilər - MÜZAKİRƏ
Macarıstanın aşağı büdcəli aviaşirkəti "Wizz Air"in icraçı vitse-prezidenti Ovein Jonsun rəhbərliyi ilə ölkəmizdə səfərdə olan nümayəndə heyəti rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat nazirinin müavini Rəhman Hümmətovla görüşüb.
FED.az nazirliyə istinadən xəbər verir ki, Macarıstanın Azərbaycandakı səfiri Tamaş Yojef Tormanın da iştirak etdiyi görüşdə "Wizz Air"lə əməkdaşlıq məsələləri müzakirə olunub.
Bakı və regionlardakı hava limanlarına şirkətin uçuşlarının sayının artırılması imkanlarına dair fikir mübadiləsi aparılıb.
Qonaqlara ölkəmizdə aviasiya sahəsində həyata keçirilən işlər haqqında ətraflı məlumat verib. O.Jons ölkəmizə və region üzərindən uçuşların artırılmasında maraqlı olduqlarını bildirib.
Tarix: 13 Jan 2023 | Baxılıb: 439
masinlar xidmetler ucuz turlar tur paketler turlar 2026 naftalan nefti ilə mualicə vyana turu masin icaresi en ucuz turlar tezbazar.az ev elanlari bali adası şahdag