Yeni İli yerli hotellərdə qarşılamaq neçəyə başa gələcək – MƏKANLAR və QİYMƏTLƏR
Yeni İli yerli hotellərdə qarşılamaq neçəyə başa gələcək – MƏKANLAR və QİYMƏTLƏRDeyinirik, lakin gedirik...
Bu Yeni İl üçün də ölkənin 5 ulduzlu hotellərinin qiymətləri hər kəsi təəcübləndirir, şərhlər də vətəndaşlar qiymətlərə "od püskürür", lakin 23 noyabr 2022-ci il üçün bu hotellərdə qalan boş yerlərin sayı 10%-dən az olmağı da belə düşündürücü haldır.
FED.az olaraq Azərbaycanda ən dolğun Yeni İl paketi təklif edən möhtəşəm qala gecəli bəzi hotellərin siyahısını Sizin üçün hazırladıq.
Əslində ölkədə qiymətlər artımını müşahidə edən biz, bu paketlərin də qiymətinin artacağını təxmin edirdik. Siyahıda gördüyünüz kimi bir çox hotellərdə ötən il ilə müqayisədə 500 AZN-dək artım görürük. Lakin bəzi hotellərdə əksinə, paketin qiymətində cuzi azalma müşahidə olunur. Maksimum 170 AZN.
Yeni İli yerli hotellərdə qarşılamaq neçəyə başa gələcək – MƏKANLAR və QİYMƏTLƏRStatistikasını aparmadığımız digər hotellərin də Yeni İl paketləri ilə Sizi tanış etmək istəyirik:
Yeni İli yerli hotellərdə qarşılamaq neçəyə başa gələcək – MƏKANLAR və QİYMƏTLƏRQeyd edək ki, bu qiymətə qala gecəsində şam yeməyi və şou proqram daxildir.