157 Azərbaycan vətəndaşı Türkiyədən ölkəyə gətirildi - FOTO
157 Azərbaycan vətəndaşı Türkiyədən ölkəyə gətirildi - FOTO157 Azərbaycan vətəndaşı Türkiyədən ölkəyə gətirildi - FOTO
Azərbaycanın Milli aviadaşıyıcısı hökumətin tapşırığı ilə Türkiyə ərazisindən vətəndaşlarımızın gətirilməsi üçün martın 17-də Bakı-Ankara-Bakı istiqaməti üzrə çarter reysi yerinə yetirib.
AZAL-dan Oxu.Az-a verilən məlumata görə, bu reys ilə 157 Azərbaycan vətəndaşı ölkəyə gətirilib.
Xatırladaq ki, bu artıq Türkiyədən yerinə yetirilən üçüncü çarter reysidir – daha əvvəl 15 və 16 mart tarixlərində İstanbuldan Bakıya 711 Azərbaycan vətəndaşı gətirilib.
Azərbaycanın Milli aviadaşıyıcısı həmyerlilərimizin vətənə qaytarılması üçün çarter reyslərini yerinə yetirməyə davam edəcək.
Ölkəyə qayıtmaq istəyən Azərbaycan vətəndaşları hazırda olduqları yer üzrə səfirliklər və ya konsulluqlara müraciət etməlidirlər.
157 Azərbaycan vətəndaşı Türkiyədən ölkəyə gətirildi - FOTO157 Azərbaycan vətəndaşı Türkiyədən ölkəyə gətirildi - FOTO157 Azərbaycan vətəndaşı Türkiyədən ölkəyə gətirildi - FOTO157 Azərbaycan vətəndaşı Türkiyədən ölkəyə gətirildi - FOTO157 Azərbaycan vətəndaşı Türkiyədən ölkəyə gətirildi - FOTO157 Azərbaycan vətəndaşı Türkiyədən ölkəyə gətirildi - FOTO157 Azərbaycan vətəndaşı Türkiyədən ölkəyə gətirildi - FOTO
Tarix: 17 Mar 2020 | Baxılıb: 675
masinlar xidmetler ucuz turlar sheki turlari turlar 2026 rayonlara turlar antalya turlari olke daxili turlar baki moskva bileti tezbazar.az ev elanlari endirimli turlar rayon turlari