AZAL Bakı-İstanbul-Bakı marşrutunun sərnişinlərinə müraciət etdi
AZAL Bakı-İstanbul-Bakı marşrutunun sərnişinlərinə müraciət etdiBakı-İstanbul-Bakı marşrutu üzrə xüsusi reyslərə aviabiletlərin müxtəlif şəxslər tərəfindən satılması barədə müxtəlif məlumatların yayılması ilə əlaqədar olaraq, Azərbaycanın milli aviadaşıyıcısı yalnız rəsmi məlumata etibar etməyi və digər mənbələrdən alınan müxtəlif təkliflərə inanmamağı sərnişinlərdən xahiş edir.
Bu barədə "Report"a Azərbaycan Hava Yolları" QSC-dən bildirilib.
"Belə ki, hazırda aviabiletlər yalnız AZAL və "Türk Hava Yolları" aviaşirkətlərinin rəsmi internet saytlarında satılır.
Xatırladırıq ki, 2020-ci ilin 2 iyul tarixindən 29 avqust tarixinədək AZAL həftədə iki dəfə (cümə axşamı və şənbə günləri) Bakı və İstanbul arasında uçuşlar həyata keçirəcək. "Türk Hava Yolları" aviaşirkəti 1 iyul tarixindən etibarən çərşənbə və cümə günləri reyslər həyata keçirəcək.
Aviabiletlər hər hansı digər kənar resurslardan alındığı təqdirdə etibarsız aviabilet əldə etmək və ödənilən vəsaiti itirmək təhlükəsi mövcuddur. Bu qəbildən təkliflər meydana çıxdığı halda araşdırma aparılması üçün hüquq-mühafizə orqanlarına müraciət etmək lazımdır", - məlumatda qeyd olunub. /report.az
Tarix: 30 Jun 2020 | Baxılıb: 588
masinlar xidmetler turlar azerbaycan ucuz turlar turkiye turlari dubaya tur daxili turlar istanbul bilet relax lerik masin icaresi tezbazar.az ev elanlari sehirli naftalan rusiya