AZAL Moskva-Bakı biletlərinin maksimal dəyərini açıqlayıb
AZAL Moskva-Bakı biletlərinin maksimal dəyərini açıqlayıbAZAL Moskva-Bakı biletlərinin maksimal dəyərini açıqlayıb
"Azərbaycan Hava Yolları" QSC Rusiyadan Azərbaycana reyslərə tələbatın artması, habelə aviabiletlərin dəyərinə dair yaranan suallarla əlaqədar Moskva-Bakı marşrutu üzrə təklif olunan aviabiletlərin maksimal dəyərini açıqlayıb.
Aviaşirkətdən bildirilib ki, biletlərin maksimal qiyməti ekonom sinif üzrə 409 avro, biznes sinfi üzrə 769 avro, "VIP Club" tarifi üzrə isə 869 avrodur.
AZAL-la yanaşı, Rusiyadan Azərbaycana Rusiyanın "Aeroflot", "Rossiya", "Utair", "Azimuth" və digər aviaşirkətləri də reyslər yerinə yetirir. Hər bir aviaşirkət öz qiymət siyasətini müstəqil şəkildə formalaşdırır.
Qeyd edək ki, aviabiletlərin qiymətləri birbaşa reysə olan tələbatdan, təyyarədə qalan yerlərdən, alış tarixindən, uçuş mövsümündən və bir sıra digər kriteriyalardan asılıdır.
Tarix: 26 Sep 2022 | Baxılıb: 624
masinlar xidmetler antalya turlari turlar 2026 sheki turlari avropa turlari bakidan bali turu daxili ve xarici turlar praqa turlari tezbazar.az ev elanlari tiflis batumi греция санторини тур