Tarix: 29 Sep 2023 | Baxılıb: 730
Planetimizin "Cəhənnəm qapılarından" biri: Yandırıcı turşu, qaynayan kükürd və qızğın buxa
Planetimizin "Cəhənnəm qapılarından" biri: Yandırıcı turşu, qaynayan kükürd və qızğın buxarlı bulaq - FOTO. Planetimiz heyrətamizdir və bir çox möhtəşəm yerləri, mənzərələri və canlıları ehtiva edir. Belə xüsus
Məşhur cizgi film qəhrəmanı "Şrek"in daxması icarəyə verilir - FOTO
Məşhur cizgi film qəhrəmanı "Şrek"in daxması icarəyə verilir - FOTO. Şotlandiyada eyniadlı cizgi filmindən "Şrek"in evi üslubunda yaşayış yerinin kirayəsi təklif olunur. Elan divin dostu "Eşşəy"i
AZAL Bakı-Minsk-Bakı marşrutu üzrə ilk reysini yerinə yetirib - FOTO. Bu gün "Azərbaycan Hava Yolları" QSC (AZAL) Bakı-Minsk-Bakı marşrutu üzrə ilk müntəzəm uçuşunu həyata keçirib. AZAL-dan verilən məlumata görə
Viza mərkəzləri süni əngəllər yaradır - AÇIQLAMA
Bəzi viza mərkəzlərinin fəaliyyəti turizmə problem yaradır. ATAA: "Aviabiletlərin qiyməti turist sayının artmasına böyük çətinliklər yaradır". xəbər verir ki, bunu Azərbaycan Turizm Agentlikləri Assosiasiyasını
Bu gündən Azərbaycana daha bir aşağıbüdcəli aviaşirkət uçuş həyata keçirəcək
Bu gündən Azərbaycana daha bir aşağıbüdcəli aviaşirkət uçuş həyata keçirəcək. Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin təşəbbüsü ilə Heydər Əliyev Beynəlxalq Aeroportuna uçuşlar həyata keçirən xarici aviaşirkətlərin sırasın