Bakı-Tbilisi sərnişin qatarının hərəkəti məhdudlaşdırıldı - Biletlər geri qaytarılır
Bakı-Tbilisi sərnişin qatarının hərəkəti məhdudlaşdırıldı - Biletlər geri qaytarılırBakı-Tbilisi sərnişin qatarının hərəkəti məhdudlaşdırıldı - Biletlər geri qaytarılır
Martın 14-ü saat 00:00-dan etibarən 10 günlük müddətə Azərbaycan və Gürcüstan arasında dövlət sərhədinin bütün nəqliyyat vasitələri üçün müvəqqəti bağlanması ilə əlaqədar Bakı-Tbilisi sərnişin qatarı Böyük Kəsik stansiyasına qədər hərəkət edib, Bakıya qayıdır.
Bu barədə "Azərbaycan Dəmir Yolları" QSC məlumat yayıb.
Bildirilib ki, Bakı-Böyük Kəsik-Bakı sərnişin qatarının hərəkət cədvəlinə, stansiyalara çatma və yola düşmə vaxtlarına dəyişiklik edilməyib.
Qeyd edək ki, Bakı-Tbilisi qatarına alınmış biletlər üçün ödənilən məbləğ "Azərbaycan Dəmir Yolları" QSC tərəfindən sahiblərinə geri qaytarılacaq. /oxu.az
Tarix: 14 Mar 2020 | Baxılıb: 628
masinlar xidmetler endirimli turlar turkiye turlari tur paketler doha turu avropa turu praqa turu batumi turlari tezbazar.az ev elanlari s class gence hacaqaya turu