Şarja ilə Bakı arasında birbaşa aviareyslər açılır
Şarja ilə Bakı arasında birbaşa aviareyslər açılırBirləşmiş Ərəb Əmirliklərinin (BƏƏ) "Air Arabia" aviaşirkəti Azərbaycana uçuşları bərpa edir. Şarja ilə Bakı arasında birbaşa aviaresylər iyulun 11-də bərpa edilir.
Artq bu istiqamətdə biletlər satışa çıxarılıb.
Qeyd edək ki, hazırda "Fly Dubai" aviaşirkəti Bakı-Dubay-Bakı istiqamətində aviareyslər həyata keçirir.
Həftədə 5 dəfə bazar ertəsi və çərşənbə günləri istisna olmaqla digər günlər həyata keçirilir. Gediş haqqı "ekonom klass"da gediş-gəliş daxil olmaqla təqribi 690-750 manatdan başlayır, "biznes-klass" da isə gediş-gəliş təqribən 4700 manatdan başlayır.
Bakıdan Dubaya həmçinin "Azərbaycan Hava Yolları" QSC (AZAL) həftənin bazar ertəsi, çərşənbə və cümə günləri aviareyslər yerinə yetirir. "Ekonom klass"da gediş-gəliş daxil olmaqla 695 manatdan başlayaraq biletlərin satışı həyata keçirilir.
Tarix: 23 Jun 2021 | Baxılıb: 768
masinlar xidmetler tur paketler turkiye turlari qebele turlari endirimli turlar 2026 bali turu qebele turlari 2026 rayon turlari tezbazar.az ev elanlari kapodokya laza kendi