Dənizkənarı bulvarda yerləşən otelə yeni Baş menecer - TƏYİN EDİLİB
Dənizkənarı bulvarda yerləşən otelə yeni Baş menecer - TƏYİN EDİLİBElşən Qurbanəliyev "Absheron Hotel Group"un portfelinə daxil olan "Baku Marriott Hotel Boulevard"ın Baş meneceri vəzifəsinə təyin edilib.
"PAŞA Holding"in taksi şirkətinə - RƏHBƏR TƏYİN EDİLDİ
FED.az bu barədə "Absheron Hotel Group" şirkətinə istinadən xəbər verir.
"Qonaqpərvərlik sənayesində 16 ildən artıq təcrübəsi olan Elşən Qurbanəliyev zəngin bilik və təcrübə gətirən təcrübəli peşəkardır. O, bundan əvvəl 2018-2019-cu illərdə "Baku Marriott Hotel Boulevard"da baş menecer vəzifəsində çalışıb və biz onu yenidən salamlamaqdan məmnunuq", -məlumatda bildirilir.
Elşən Qurbanəliyev 2013-cü ildən "Absheron Hotel Group" ailəsində çalışır və burada "Intourist Hotel Baku", "Bilgah Beach Hotel" və "Pik Palace & Park Chalet Autograph Collection Hotels" kimi bir sıra otellərin baş meneceri vəzifəsində çalışıb. Onun liderliyi və təcrübəsi ilə bu obyektlərin uğur qazanmasında mühüm rol oynayıb. (Marja)